Waar te koop?

Hoja Verde rozen

   
-Ed Groot: 06-51345597   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
-van der Deijl roses   www.vanderdeijlroses.com
-New Ecuador   www.newecuador.nl
-Bloemenwinkel Scheepstra in Amsterdam   www.bloemenscheepstra.nl
-Passa Flor; Arrangeurs & Decorateurs in Oegstgeest   www.passaflor.nl
     

Florigene genetisch gemodificeerde blauwe anjers

   
-Ed Groot: 06-51345597   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
-Paauw & Van Egmond in Rijnsburg   www.paauwenvanegmond.nl
-ZB Carnation in Rijnsburg   www.zb-bloemen.nl
-Dingeman Hoek in Rijnsburg   www.dingemanonline.nl
-V & E in Rijnsburg   www.ve.nl
-H.J. de Mooij in Aalsmeer   www.hjdemooij.nl
-J.P. Hogewoning in Aalsmeer   www.jphogewoning.nl
     

Grootbloemige anjers en trosanjers uit Colombia

   
-Ed Groot: 06-51345597   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
-J.P. Hogewoning in Aalsmeer   www.jphogewoning.nl
     

Hoja Verde chocolade

   
-Jolanda Groot: 06-13576301   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
-Webshop Chocoweb   www.chocoweb.nl
-Webshop Hoja Verde (is van Fresh Chain)   www.hojaverde.nl
-Webshop Gezonde Chocola Kopen   www.gezondechocolakopen.nl 
-Ets Food in Lisse   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
-Smaakhuis; foodspecialiteitenwinkel in Lisse + webshop   www.smaakhuis.nl
-De Santpoortse Verleiding;
 Koffie, Thee, Chocolade in Santpoort
  www.desantpoortseverleiding.nl
-Boerenjongens; eetwinkel in Amsterdam (IJburg)   www.boerenjongens.nl
-Sweetsisters;
 Chocolate, Fudge, Sweets in Amersfoort
  www.sweetsisters.nl
-Habibi, Fresh Food; speciaalzaak in verse producten en delicatessen in Hillegom   www.facebook.com/HabibiFreshFood?fref=ts
-Mabrouk; speciaalzaak in verse producten en delicatessen in Haarlem   www.mabroukhaarlem.nl
-Al Baraka; speciaalzaak in verse producten en delicatessen in Heemstede   023-5292649
-Gastrovino Langeveld; wijnen en relatiegeschenken in Sassenheim   www.gastrovino.nl
-Vers Lekker Makkelijk; Recepten met verse ingrediënten op maat en
 nog veel meer! in Rotterdam
  www.verslekkermakkelijk.nl
-Patisserie Juliette; taarten, brownies, koekjes en jams in Haarlem   www.patisseriejuliette.nl
-Bloemenwinkel Scheepstra in Amsterdam   www.bloemenscheepstra.nl
-Zonnig Zuid, delicatessen & ingrediënten in Schagen   www.zonnig-zuid.nl
-De Bonbonnerie; chocolaterie in Leiden   www.debonbonnerie.nl

-DutchHomemade; Chocolade-IJs-Macarons-Bonbons in Amsterdam:
 Vijzelstraat 69, Oude Hoogstraat 31 en Haarlemmerstraat 122

  www.dutchhomemade.nl
-Ricardo's Chocolaterie in Dordrecht   www.ricardoschocolaterie.nl
-De Oude Koffiemolen; koffie, thee, chocolade in Alkmaar   www.deoudekoffiemolen.nl
-Binorm, Gezondheidsspeciaalzaak in Zutphen   www.binorm.nl
-PT Post Bergen, shop in shop concept in Bergen (N-H)   072-7439797
-Harry, De Smaakspecialist in Zwolle   www.harrydesmaakspecialistzwolle.nl
-Mimint Healthy Stuff in Arnhem   www.mimint.nl
-Bioservice Kolibrie in Arnhem   www.bioservicekolibrie.nl
-Columbus; Koffie/Thee/Kookwinkel in Wageningen   www.columbuskoffie.nl
-Gusto Deli & IJs in Graft    
-De Eenhoorn; Koffie & Thee in Kampen   www.eenhoornkoffiethee.com
-Sjiek en Sjiek; kadowinkel in Arnhem   www.sjiekensjiek.nl
-Pinna; delicatessenzaak in Enschede   www.pinnadelicatessen.nl
-De Kruiderij; gezondheidswinkel in Borne; Grotestraat 209   074-2674444
-De Zoete Verleiding in Barendrecht   www.dezoeteverleiding.info
-Sol Luna, kleding & kadootjes, duurzaam goed in Brummen   www.solluna.nl
-Lekkerszenzo in Doesburg   www.lekkerszenzo.nl
-JanZSmaakPalet in Epe   www.janzsmaakpalet.nl
-Zaanse Schans Cacaolab Zaans Gedaan in Zaandam   www.zaansgedaan.nl
-PepperMango in Amsterdam   www.peppermango.nl
-Parkwinkel Hoge Veluwe in Otterlo   www.hogeveluwe.nl
-Vleeschhouwerij De Scharrelaer in Nieuw Vennep   www.descharrelaer.nl
-Puur Koffie in Wolfheze; Heelsumseweg 17, 6862 DK   026-3334019
-Puur Koffie in Velp; Emmastraat 24a, 6881 SV
  www.facebook.com/PuurKoffieVelp
-Rozemarijn en Thijm in Venlo   www.rozemarijnenthijm.nl
-Van Roselen, fine chocolates in Amsterdam   www.vanroselen.nl
-Deli-Licious in Arnhem   www.delilicious.nl
-Fromagerie du Patron in Oegstgeest   www.dupatron.nl
-De Bossche (H)eerlijkheid, Kolperstraat 23 in Den Bosch   www.debosscheheerlijkheid.nl  
-Eva & Elvira, Kerkstraat 32a in Geldermalsen   0345-580595
-Rozemarijn en Thijm in Blerick   www.rozemarijnenthijm.nl
-Rozemarijn en Thijm in Deurne   www.rozemarijnenthijm.nl
-Rozemarijn en Thijm in Tegelen   www.rozemarijnenthijm.nl
-Rozemarijn en Thijm in Uden   www.rozemarijnenthijm.nl
-Rozemarijn en Thijm in Venray   www.rozemarijnenthijm.nl
-Hemels Patisserie, Kerkstraat 3 in Arnhem   www.hemelslekker.nl
-Lust Breda, Tolbrugstraat 24 in Breda   www.facebook.com/lustbreda
-Patisserie - Chocolaterie Vercruysse in Kortrijk België   www.patisserievercruysse.be
-Wolters, Kaas - Noten - Delicatessen in Beuningen   www.wolterskaasnoten.nl
-Kiss Fish, chocolade-winkel, Haven 70 in Volendam    
-Beanbrothers in Eindhoven   www.beanbrothers.nl
-Reformhuis L' autre Cote, Kerkstraat 11 in Vught    
-Caffè Dono in Roosendaal   www.caffedono.nl
-Buddy's Lekkernijen in Middelburg   www.buddyslekkernijen.nl
-Zeeuws Ministerie van Chocolade & Culinaire Zaken in Middelburg   www.ministerievanchocolade.nl
-Chocoladeverkopers in Nijmegen   www.chocoladeverkopers.nl
-Simon Lévelt, Schapenmarkt 39 in Den Bosch   www.simonlevelt.nl
-Snoeperij De Bonte Koe in Best   www.snoeperijdebontekoe.nl
-Basiko, kookwinkel in IJsselstein   www.basiko.nl
-Bloemendaals Reformhuis in Bloemendaal   www.bloemendaalsreformhuis.nl
-Roots in Amsterdam   www.rootsamsterdam.nl
-Simon Lévelt in Groningen   www.simonlevelt.nl
-Ambrozijn Delicatessenwinkel in Amsterdam   www.ambrozijn.nl
-Ruben Betsema, wonen in stijl in Balk   www.betsema-antiek.nl
-Simon Lévelt in Alkmaar   www.simonleveltalkmaar.nl
-Koffie & Thee oord, Marsdiepstraat 379  in Den Helder    
     
Buitenland:    
-Tout Chocolat in Siegburg Duitsland   www.tout-chocolat.de
-Xocolat in Vienna Oostenrijk   www.xocolat.at
-Xocolat in Linz Oostenrijk   www.xocolat.at
     

Hoja Verde Arabica koffie

   
-Jolanda Groot: 06-13576301   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
-Webshop   www.hojaverde.nl 

-Habibi, Fresh Food; speciaalzaak in verse producten en delicatessen

 in Hillegom

  www.facebook.com/
HabibiFreshFood?fref=ts
 
-Mabrouk; speciaalzaak in verse producten en delicatessen in Haarlem   www.mabroukhaarlem.nl 
-De Bossche (H)eerlijkheid in Den Bosch   www.debosscheheerlijkheid.nl  
-Basiko, kookwinkel in IJsselstein   www.basiko.nl 
     

Mira avocado olie

   
-Jolanda Groot: 06-13576301   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
-Webshop   www.hojaverde.nl 
-Webshop: JudithsFavorites   www.judithsfavorites.com/nl/rawl
-Ets Food in Lisse   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
-Smaakhuis; foodspecialiteitenwinkel in Lisse + webshop   www.smaakhuis.nl 

-Habibi, Fresh Food;speciaalzaak in verse producten en delicatessen in Hillegom

  www.facebook.com/HabibiFreshFood?fref=ts 
-Bourgondisch Lifestyle; kaasspeciaalzaak in Beverwijk   www.bourgondischlifestyle.nl 
-Bourgondisch Lifestyle; kaasspeciaalzaak in Haarlem   www.bourgondischlifestyle.nl
-Mabrouk;
 speciaalzaak in verse producen en delicatessen in Haarlem
  www.mabroukhaarlem.nl
-Al Baraka;
 speciaalzaak in verse producten en delicatessen in Heemstede     
  023-5292649
-Lekker; culinaire winkel in Driebergen   www.lekkerdriebergen.nl
-Gastrovino Langeveld; wijnen en relatiegeschenken in Sassenheim   www.gastrovino.nl
-Zonnig Zuid; delicatessen & ingrediënten in Schagen   www.zonnig-zuid.nl
-L' Amuse; fromagerie in IJmuiden   www.lamuse.nl
-L' Amuse; fromagerie in Amsterdam   www.lamuse.nl
-Vers Lekker Makkelijk; Recepten met verse ingrediënten op maat en
 nog veel meer! in Rotterdam
  www.verslekkermakkelijk.nl
-De Vegetarische Slager in Den Haag   www.devegetarischeslager.nl
-Foodelicious; Food & Gifts in Rotterdam   www.foodelicious.nl
-Kaasspecialist den Elzen in Noordwijk   071-3620169
-PT Post Bergen; shop in shop concept in Bergen (N-H)   072-7439797
-Kaas en delicatessen Van Dee in Arnhem   www.vandee-arnhem.nl
-Boerenjongens; eetwinkel in Amsterdam (IJburg)   www.boerenjongens.nl
-Vleeschhouwerij De Scharrelaer in Nieuw Vennep   www.descharrelaer.nl
-Fromagerie du Patron in Oegstgeest   www.dupatron.nl
-De Bossche (H)eerlijkheid in Den Bosch   www.debosscheheerlijkheid.nl  
-Eva & Elvira, Kerkstraat 32a in Geldermalsen   0345-580595
-Basiko, kookwinkel in IJsselstein   www.basiko.nl
-IJmuider Vishandel in Amsterdam   www.ijmuidervishandel.nl
-Bloemendaals Reformhuis in Bloemendaal   www.bloemendaalsreformhuis.nl
-Roots in Amsterdam   www.rootsamsterdam.nl
-De Groenteboer in Leiden   www.degroenteboerleiden.nl
     

Keramiek Eduardo Vega en Juan-Guillermo Vega

   
-Jolanda Groot: 06-13576301   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
-Webshop   www.hojaverde.nl 
-Livin'It; wooncomfort in Hillegom   www.livinit.nl